motoger

Serwo hamulca Opel Astra F FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Opel Astra F FL
Serwo hamulca Opel Astra F FL

Sprzedawcy części do Opel Astra:

części używane poznań
auto części
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
moto2
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
części używane opel
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
giełda części
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
auto części gliwice
auto części warszawa
gielda czesci
auto części poznań
auto szrot
części moto2

Cena Serwo hamulca Opel Astra Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Opel Astra na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Serwo hamulca. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2025-01-01 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Opel Astra F FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Opel Astra F FL 1.9 1999 pickup. Tanio Serwo hamulca Opel Astra F FL 1.9 1999 pickup. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.9 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 1999. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to pickup i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Opel. Ten model Astra pojawił się na rynku w wersjach F, F FL, G, H, H FL, J, J FL, osobowa, combi, F, 2, 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów serwo hamulca . Podobno najczęściej psująca się część do Opel Astra wersja F FL. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Opel Astra. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Warsztat ze specjalizacją mówi że Opel Astra opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Astra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Opel Astra. Jestem dumny z posiadania tego auta. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po serwo hamulca do Astra. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej serwo hamulca. Kupione serwo hamulca było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam serwo hamulca. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Opel Astra. Chyba będę na motoger musiał poszukać serwo hamulca. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Opel Astra. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu serwo hamulca w Opel Astra. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę serwo hamulca do Opel Astra. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie serwo hamulca. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. serwo hamulca. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Opel Astra na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Opel Astra F FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Serwo hamulca Opel Astra F FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl